Titles you rated
- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
My Lovely GirlRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- GokusenRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0