Movies
Ratings
227
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
GantzRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 4.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
The Last ExorcismRated ★ 3.5- Tales of the UnusualRated ★ 3.5
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
Child's Play 3Rated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
Samaritan GirlRated ★ 2.5
Lost In LoveRated ★ 3.5
InnerspaceRated ★ 4.0
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
The OmenRated ★ 3.5