Titles you rated
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0
GuestRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
First CowRated ★ 4.5
TouchedRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 1.5
The MatchRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
Cape FearRated ★ 3.5
The ResemblanceRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5