Series
Ratings
22
ChernobylRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0