Movies
Ratings
225
Stand by MeRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
NanaRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
SolaninRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Knocked UpRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 1.5