Series
Ratings
49
Neon Genesis EvangelionRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
MovingRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 3.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0