Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 3.0
Devilish JoyRated ★ 2.5
Thank YouRated ★ 5.0