Series
Ratings
16
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5