Titles you rated
WestworldRated ★ 4.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 3.5