Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The Old Guard 2Rated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
RampantRated ★ 2.0
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
FinleyRated ★ 3.5