Series
Ratings
85- TrickRated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Love of EveRated ★ 2.5- You Are My DestinyRated ★ 2.0
GiantRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
SignRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Dangerous WomenRated ★ 3.5
Tasty LifeRated ★ 2.5
Bad Woman, Good WomanRated ★ 3.0
Maybe LoveRated ★ 3.5
Good For YouRated ★ 2.0
Angel's ChoiceRated ★ 3.5
Smile, MomRated ★ 3.0
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
The King’s WomanRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 3.5
Shining RomanceRated ★ 3.0