Movies
Ratings
71
Before MidnightRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.0
[REC]Rated ★ 4.0
CarsRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.5
HairsprayRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 4.5