Movies
Ratings
440
The Running ActressRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
5 Flights UpRated ★ 4.5
English VinglishRated ★ 5.0
Welcome to PlayhouseRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 1.5
CarolRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
Tokyo TaxiRated ★ 1.0
FootnoteRated ★ 3.5
The Stoning of Soraya M.Rated ★ 4.5
African CatsRated ★ 4.5
RushRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Worst WomanRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0