Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
The Old Guard 2Rated ★ 1.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 0.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 2.5
WingwomenRated ★ 2.5
Molly's GameRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 2.0
Extraction 2Rated ★ 2.0