Series
Ratings
311
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Move to HeavenRated ★ 3.0
Backstreet RookieRated ★ 2.0
FlexxCopRated ★ 1.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Family by ChoiceRated ★ 2.0
A Good Day to be a DogRated ★ 2.5
Community Season 1Rated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.5
Lovely RunnerRated ★ 2.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Touch Your HeartRated ★ 1.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0