Titles you rated
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 1.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
BloodRated ★ 1.5
Heartless CityRated ★ 4.0
My Beautiful BrideRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 2.0
The King's FaceRated ★ 1.5
Ohlala CoupleRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
The Night WatchmanRated ★ 1.0