Movies
Ratings
253
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The TableRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
A Cure for WellnessRated ★ 3.0