Series
Ratings
26
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
FringeRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5