Titles you rated
I Am What I AmRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 5.0
A Short Film About LoveRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.5
And Your Bird Can SingRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
In Our DayRated ★ 3.5
The Wife of a SpyRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Phantom ThreadRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 1.5
Yellow Door: ′90s Lo-fi Film ClubRated ★ 3.0
Tremble All You WantRated ★ 2.5
Under the Hawthorn TreeRated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
Call Me ChihiroRated ★ 2.0
Our DeparturesRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5