Movies
Ratings
483
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MinariRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 5.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 2.5
The MatrixRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.0