Titles you rated
Top GunRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.5