Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
Chicago TypewriterRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0