Movies
Ratings
84
The MimicRated ★ 1.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 2.0
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.0
A DayRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0