Movies
Ratings
1099
Jackie BrownRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Children of the EnemyRated ★ 4.5
FanaticRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.0
The Most Beautiful Boy in the WorldRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
Gaga: Five Foot TwoRated ★ 3.5
Three Identical StrangersRated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.5
EvelynRated ★ 3.5
Life Overtakes MeRated ★ 4.0
The DigRated ★ 3.0