Titles you rated
Bleak NightRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Way HomeRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 1.0
ElectionRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 1.0
Last HolidayRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 3.0
KillersRated ★ 1.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0