Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.5
Royal FamilyRated ★ 5.0- Flames of DesireRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.5- Kuk HeeRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Man from the EquatorRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 2.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0