Movies
Ratings
103
The MaskRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 5.0