Movies
Ratings
215
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
The King's SpeechRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
My WayRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Gone with the WindRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
ShutterRated ★ 1.5
HerRated ★ 5.0