Movies
Ratings
1045
Small WorldRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 1.0
The ShiningRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5