Movies
Ratings
15
The IncrediblesRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5