Series
Ratings
11
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0