Series
Ratings
79
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The OARated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.5