Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 5.0
SORI: Voice from the HeartRated ★ 4.0
22 BulletsRated ★ 3.5
JoyRated ★ 4.5
The Lone RangerRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Hollow ManRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex - The Laughing ManRated ★ 4.5
HungerRated ★ 4.5
16 BlocksRated ★ 4.5
Woman in GoldRated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 3.5
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 4.0
RoboCop 3Rated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Dyatlov Pass IncidentRated ★ 4.5