Titles you rated
The Yellow SeaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
The VillagersRated ★ 3.0
Running TurtleRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0