Movies
Ratings
237
A Man Called OveRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 4.5
Blue StreakRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
TomorrowlandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0