Movies
Ratings
502
Cube²: HypercubeRated ★ 1.5
TroubleshooterRated ★ 3.0
LucyRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 3.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
DisconnectRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 3.0
The Change-UpRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
TriangleRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 1.5
Super Size MeRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
AnacondaRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0