Series
Ratings
63
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
- Tonari no Seki-kun: The Master of Killing TimeRated ★ 5.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Hello JadooRated ★ 2.5