Movies
Ratings
101
About TimeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0- D-WarRated ★ 1.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0