Movies
Ratings
41
Ode to My FatherRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 1.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The RewriteRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
American SniperRated ★ 2.0
The OrphanageRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 1.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Fourth KindRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 2.0
For the EmperorRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0