Movies
Ratings
328
AlwaysRated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Things to ComeRated ★ 3.5
50/50Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Last Cab to DarwinRated ★ 3.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 5.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 4.0