Movies
Ratings
641
Mickey 17Rated ★ 3.5
Don't Die: The Man Who Wants to Live ForeverRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 2.5- DreamRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5