Movies
Ratings
15
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
JumperRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5