Titles you rated
Spider-ManRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0