Titles you rated
- A Bluebird Has ItRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Cheo YongRated ★ 2.0- Paper CraneRated ★ 4.0
Tough Guy's LoveRated ★ 3.5
Country DiariesRated ★ 5.0
MidasRated ★ 4.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 3.0- School 2Rated ★ 4.0
- The Final MatchRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 3.5
- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
- Doctor KkaengRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5
JejoongwonRated ★ 3.5- The LandRated ★ 3.5
Medical Top TeamRated ★ 2.5- Mr. QRated ★ 3.5