Movies
Ratings
59
Lust, CautionRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
Midnight FMRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.5
Transporter 3Rated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0