Movies
Ratings
270
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
TedRated ★ 2.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
SplitRated ★ 5.0