Series
Ratings
256
GoblinRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 1.5
Baby Faced BeautyRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.5
Imaginary CatRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 2.5
Assorted GemsRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Gokusen Special 3Rated ★ 3.5
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Vampire DetectiveRated ★ 3.5