Movies
Ratings
204
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5