Titles you rated
La StradaRated ★ 3.5
LambRated ★ 3.0
I Am LoveRated ★ 3.5
The Post-Truth WorldRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
BedazzledRated ★ 3.5
DisenchantedRated ★ 3.5
LouRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Orphan: First KillRated ★ 2.0
The WonderRated ★ 3.5
Day ShiftRated ★ 3.0
The NunRated ★ 1.5
The OutfitRated ★ 3.0