Titles you rated
BluemingRated ★ 4.0
Ju-On: OriginsRated ★ 4.0
Stay CloseRated ★ 3.0
Devil in OhioRated ★ 2.5
The WatcherRated ★ 3.5
The Chestnut ManRated ★ 3.5- Ancient ApocalypseRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Zootopia+Rated ★ 3.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
The Boy Next DoorRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 3.5
My Working VlogRated ★ 3.0